Fraxel laser frakcyjny eCO2

FILOZOFIA

Zmarszczki marionetki, smutku, grawitacyjne. Do wyboru dla każdego. Nie wszyscy akceptują ich istnienie! Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, które pomogą skorygować skórę i jednocześnie pobudzą ją do regeneracji.

 

Opisy zabiegów

Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw każdej zmarszczce i każdej osobie w potrzebie. W trosce o naszych pacjentów dbamy o szerokie spektrum wykonywanych zabiegów.

Laser frakcyjny eCO2 zapewnia spektakularne rezultaty w zakresie  fotoodmładzania, usuwania drobnych zmarszczek, blizn i przebarwień.

Laser frakcyjny CO2 firmy LUTRONIC to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tego typu laserów na świecie o wielu możliwościach działania.

Dowiedz się więcej

Zabieg laserem frakcyjnym eCO2 przywraca skórze jędrność. Dzięki skoncentrowanemu, punktowemu działaniu tego lasera, skóra wytwarza nowe warstwy kolagenu. Laser, w sposób kontrolowany, podrażnia miejsce zabiegowe, a  podrażniona w ten sposób skóra generuje czynniki wzrostu, które prowadzą do bardzo szybkiej jej regeneracji.

∞ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania zabiegu uzależniony jest powierzchni zabiegowej,

∞ najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie kilku zabiegów (do ustalenia z lekarzem), wykonywanych w odstępach 3-4 tygodniowych,

∞ skóra stopniowo po przeprowadzeniu serii zabiegów ulega wygładzeniu, poprawie napięcia oraz nabiera wyraźnie wyczuwalnej delikatności,

∞ po zabiegu może wystąpić nieznaczne zaczerwienienie, obrzęk czasami krwawienie jak również umiarkowane pieczenie lub swędzenie.

 

PO ZABIEGU

∞ nie należy moczyć obszaru zabiegu przez 24 godziny,

∞ od 2-go dnia utrzymywać skórę odpowiednio nawilżoną (nakładać na obszar zabiegu krem na bazie wazeliny kilka razy dziennie przez 3-5 dni),

∞ zaleca się stosowanie filtra słonecznego SPF 50,

∞ należy unikać kosmetyków zawierających alkohol przez co najmniej 14 dni,

∞ należy unikać intensywnego wysiłku sauny i solarium przez pierwszy tydzień po zabiegu.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Szyja zmarszczki, wiotkość

∞ Oczy – worki pod oczami

∞ Usta – zbyt małe

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu