Klinika sztuk pięknych


dr. Adama Gumkowskiego


ZOBACZ  NASZĄ KLINIKĘ

AGklinik Klinika Sztuk Pięknych to miejsce szczególne, stworzone z wielkiego zamiłowania dr Adama Gumkowskiego do wykonywanego zawodu. AGklinik to niezwykłe połączenie pasji i 22 lat doświadczenia w chirurgii kosmetycznej. AGklinik kontynuuje tradycję założonego w 1992 roku, cieszącego się doskonałą renomą, gabinetu chirurgii estetycznej dr Adama Gumkowskiego w Warszawie (przy ul. Puławskiej 96) oraz Kliniki Chirurgii Estetycznej w Warszawie (przy ul. Przewodowej 123) działającej w latach 1999 – 2007.

Nasza klinika to nowoczesny, w pełni profesjonalny i komfortowy kompleks medyczny na światowym poziomie, mieszczący się w samym sercu Warszawy, w jednym z najpiękniejszych zakątków Mokotowa. Za sukcesem AGklinik, najwyższymi standardami świadczonych usług i bogatym portfolio zadowolonych pacjentów stoi zespół doświadczonych profesjonalistów, kochających to co robią, nieustannie rozwijających się zawodowo, z rozległą wiedzą specjalistyczną, pracujących z oddaniem dla dobra pacjenta. Dzięki rozwojowi mało inwazyjnej chirurgii kosmetycznej, wykorzystaniu ultranowoczesnych zabiegów laserowych, radio-falowych czy termicznych pomagają pacjentom wyglądać piękniej, młodziej i, co najważniejsze, czuć się zdecydowanie lepiej. AGklinik jest pionierem we wprowadzaniu najnowszych technologii, innowacyjnych zabiegów i światowych osiągnięć w dziedzinie medycyny, ginekologii i dermatologii estetycznej oraz ortopedii kosmetycznej w Polsce. Chirurgia kosmetyczna to, przede wszystkim, pomoc osobom, które walczą ze swoimi kompleksami, mankamentami urody i cierpią z powodu nieestetycznego wyglądu. Daje nieograniczone możliwości poprawy i przywracania dobrego wyglądu, a co za tym idzie, dobrego samopoczucia, pewności siebie, lepszej jakości życia i uśmiechu.

W ofercie kliniki nadrzędne znaczenie ma pozycja chirurgii estetycznej, ale w trosce o dobro i komfort pacjenta oferta została rozbudowana o kolejne dziedziny. Dzięki temu, w jednym miejscu i czasie możliwe jest kompleksowe leczenie pacjentów, diagnostyka, czy też interwencja chirurgiczna.

Oferta AGklinik to:

• chirurgia estetyczna
• medycyna estetyczna
• dermatologia estetyczna
• ginekologia estetyczna
• chirurgia onkologiczna – zwłaszcza chirurgia piersi
• ortopedia
• leczenie otyłości
• laparoskopia
• chirurgia naczyniowa

W AGklinik zapewniamy pacjentom anonimowość, dyskrecję i komfort. Zabiegi wykonywane są przez doświadczonych lekarzy, pod opieką anestezjologa, w klimatyzowanych salach operacyjnych, wyposażonych w sprzęt medyczny o najwyższych standardach technicznych, spełniających wymogi Unii Europejskiej.

Na pacjentów czekają przytulne pokoje z łazienką, TV i Internetem. Całą dobę – podczas opieki pooperacyjnej do dyspozycji pacjenta pozostaje personel medyczny.

Zobacz galerię zdjęć

Dr Adam Gumkowski5 8 9  15 16   agklinik-1 agklinik-6 agklinik-12 agklinik-16 agklinik-23 agklinik-18 agklinik-22  agklinik-21

Nasi specjaliści


Do Państwa dyspozycji, mamy wysokiej klasy specjalistów z zakresu kosmetologii, chirurgii i medycyny.

gumkowski.jpg

dr Adam Gumkowski

specjalista II stopnia chirurgii ogólnej
bartkowiak.jpg

dr Robert Bartkowiak

ginekolog położnik
naser.jpg

dr Naser Dib

specjalista II stopnia chirurgii naczyniowej

Światowe standardy


Nasze certyfikaty

[/vc_row]

Nagrody i wyróżnienia

4 miejsce w rankingu Klinik Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Tygodnika Wprost, w roku 2006
VIII miejsce w rankingu szpitali tygodnika Newsweek, w roku 2006.