O nas

AGklinik Klinika Sztuk Pięknych to miejsce, w którym dbamy o każde ciało! Artystyczna dusza, zamiłowanie do piękna i zdrowia, właściciela kliniki Dr Adama Gumkowskiego, to klucz do piękna i zdrowia Pacjentek i Pacjentów.

Jesteśmy nowoczesnym, profesjonalnym i komfortowym kompleksem medycznym w sercu miasta.

Zajmujemy się naszymi Pacjentkami i Pacjentami kompleksowo – pamiętając, że dbanie o ciało, umysł i duszę, daje życiową równowagę.

Kierując się wiedzą i doświadczeniem, pomagamy w odzyskaniu równowagi każdemu, kto jej potrzebuje.

Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, przeciwstarzeniowej, dermatochirurgii, chirurgii onkologicznej, ogólnej i estetycznej, ginekologii estetycznej, ortopedii i flebologii. Wszystkie wykonywane w AGklinik zabiegi oparte są na wiedzy medycznej i badaniach naukowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy korzystać z autorskich unikalnych terapii i metod. Najważniejsze dla nas jest osiąganie naturalnych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu naszym Pacjentom.

Potrzeby duszy i umysłu zaspakajamy medycyną naturalną w oparciu o medycynę chińską, mocą olejów i suplementacją. Wykonujemy też szerokie spektrum badań DNA, w celu lepszego poznania potrzeb organizmu naszych Pacjentów.

Wszystko to, jest możliwe, dzięki wspólnej pracy doświadczonych, podnoszących stale swoje kwalifikacje lekarzy i specjalistów, korzystaniu z  najnowocześniejszego sprzętu medycznego renomowanych producentów oraz skrupulatnemu przestrzeganiu procedur zabiegowych.

Pacjenci, którzy pozostają w klinice po zabiegach pod opieką medyczną, są monitorowani całodobowo, przebywając w przytulnych pokojach z pełną infrastrukturą.

Największym naszym sukcesem są szczęśliwi ludzie, którzy przychodzą do nas po pomoc dla siebie, swoich przyjaciół i członków rodzin.

 

REGULAMIN kliniki

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu