Cennik

Prosimy o zapoznanie się z informacjami przed zapoznaniem z cennikiem zabiegów w AGklinik

 

NINIEJSZY CENNIK PRZEDSTAWIA:

* Cennik przedstawia ceny netto

* Podatek VAT od zabiegów medycyny i chirurgii estetycznej wynosi 23 % ceny netto

* Zabiegi lecznicze zwolnione są z podatku VAT

• Szacunkowy kosztorys, ponieważ ostateczna cena zależna jest od metody wykonania zabiegu, rozległości i ilości zmian poddawanych zabiegowi,

• Podane ceny obejmują pobyt w Klinice po operacji pod stałą opieka medyczną, wyżywienie, wizyty kontrolne, zdjęcie szwów, opatrunki, lekarstwa oraz specjalistyczne ubranie uciskowe

• Płatność gotówką lub przelew na konto 65 1140 2004 0000 3202 7802 6897 (w tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko pacjenta oraz datę planowanego zabiegu).
Dla pacjentów robiących przelew z zagranicy kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK oraz IBAN: PL 65 1140 2004 0000 3202 7802 6897

• Możliwość finansowania zabiegu na raty: www.mediraty.pl

* Ostateczny koszt usług określany jest podczas osobistej konsultacji z lekarzem w AGklinik

* Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC

* AGklinik zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych usług na stronie www.agklinik.com

* Cennik z dnia 22.02.2022r

KONSULTACJE

 

Dr Adam Gumkowski – chirurg

Konsultacja 400 zł
Telekonsultacja w formie czatu lub video
Konsultacja w formie video rozmowy należy traktować jako formę porady. Bez bezpośredniego badania pacjenta trudno jest ustalić szczegóły operacji czy zabiegu.
Możliwa jest również orientacyjna wycena oraz rezerwacja terminu.
Mogą Państwo również skorzystać z porady lekarskiej poprzez formularz kontaktowy dołączając zdjęcia twarzy i/lub sylwetki.
200 zł
Wystawienie dodatkowej recepty stacjonarnie lub on-line 80 zł

Lek. med. Damian Zaborowski – ortopeda

Konsultacja 250 zł
Wystawienie dodatkowej recepty stacjonarnie lub on-line 80 zł

Dr N. med. Krzysztof Cecherz – laryngolog

Konsultacja 250 zł
Wystawienie dodatkowej recepty stacjonarnie lub on-line 80 zł

Lek. med. Erdenetsetseg Khurts

Absolwentka II Moskiewskiego Uniwersytetu Medycznego im. Pirogowa oraz Mongolskiego Instytutu Medycyny Naturalnej w Ułan Bator, w którym specjalizowała się w dziedzinie medycyny tradycyjnej i akupunktury. Od 1992 roku praktykuje medycynę naturalną w Polsce, pracując jako lekarz w licznych państwowych oraz prywatnych placówkach medycznych. W 2005 roku uzyskała tytuł Profesora Klinicznego Medycyny Naturalnej w Mongolii. W 2006 roku ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Zakładami Opieki Zdrowotnej na SGH w Warszawie. Podczas swojej 30 letniej pracy w zawodzie lekarza uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu medycyny naturalnej oraz od 2015 roku również z zakresu medycyny estetycznej. Diagnoza z pulsu jest jej „konikiem” i w pracy kieruje się mottem, ze „prawidłowa diagnoza jest kluczem do zdrowia”.

USŁUGI ANESTEZJOLOGA
Sedacja 1000 zł
Znieczulenie ogólne 1500 zł

 


CZOŁO

 

ZMARSZCZKI

Botoks 700-2.000 zł
Transfer tkanki tłuszczowej od 5.000 zł
Laser PicoPlus 2.800 zł

PRZEBARWIENIA

Terapia komórkami macierzystymi 13.000 zł
Laser PicoPlus od 400 zł
V-LASER 1 impuls 5 zł

WIOTKOŚĆ SKÓRY

Terapia komórkami macierzystymi 13.000 zł
Ultraformer III od 2.000 zł
Laser PicoPlus 2.800 zł

 

BRWI
OCZY
POWIEKI DOLNE
OKOLICE OCZU
SKÓRA TWARZY
USTA
NOS
POLICZKI
USZY
BRODA
PODBRÓDEK
SZYJA

RAMIONA
PRZEDRAMIONA
DŁONIE
DEKOLT
PIERSI
BRODAWKI SUTKOWE
PACHY
BRZUCH
POŚLADKI
UDA
KOLANA

 

OBWISŁA SKÓRA

Ultraformer III od 3.000 zł
ARGO PLASMA 7.000 zł
Scizer 3.000 – 4.000 zł

KRZYWE

Liposukcja z transferem tkanki tłuszczowej od 10.000 zł
Zwykła liposukcja od 7.000 zł

 

ŁYDKI
KOSTKI
ZABIEGI GINEKOLOGICZNE

RĘKA
BARK
ŁOKIEĆ
KOLANO
STOPA
USUWANIE TATUAŻU
CHIRURGIA PRZEPUKLINY
TRANSSEKSUALIZM
TERAPIA REGENERACYJNA
ODCHUDZANIE
BADANIA GENETYCZNE
SUPLEMENTACJA
SUPLEMENTACJA – MOC OLEJÓW
MEDYCYNA NATURALNA
ODCHUDZANIE ZIOŁAMI
LECZENIE BÓLU PRZEWLEKŁEGO
KOSZTY ZABIEGÓW - Z CZEGO WYNIKAJĄ

Koszty zabiegów – z czego wynikają?

Pacjent ma prawo wiedzieć, skąd bierze się cena poszczególnych zabiegów, dlatego też poniżej przedstawiamy wykaz kosztów, jakie musi ponieść klinika, by wszystkie przeprowadzane zabiegi utrzymywać na tym samym, najwyższym poziomie, a pacjentom zapewnić profesjonalizm i bezpieczeństwo.

 

· najlepsi specjaliści

Aby zabieg mógł zostać przeprowadzony, potrzebny jest świetnie zgrany zespół, w którym każdy najlepiej jak to możliwe wypełni swoje obowiązki. Mowa tu oczywiście o naszych specjalistach: drze Adamie Gumkowskim, drze Damianie Zaborowskim, drze Krzysztofie Cecherzu oraz dr Naserze Dib, ale nie tylko. Sprawne przeprowadzanie zabiegów wymaga także zaangażowania operatorów, asysty, instrumentariuszy, anestezjologów i pielęgniarek.

 

· szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu

Lekarz, który się nie szkoli, nie może być dobrym specjalistą. Bycie na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej wymaga regularnego udziału w szkoleniach, sympozjach i kongresach w kraju i poza jego granicami. Konieczna jest lektura specjalistycznych publikacji książkowych i prasowych. Dbamy o rozwój całego naszego personelu, nasi lekarze ciągle pogłębiają swoją wiedzę i szukają nowych rozwiązań, które poprawią komfort życia naszych pacjentów.

· nowoczesny sprzęt i najlepsze jakościowo materiały

Dbamy o to, by nie przeoczyć żadnych, istotnych dla podniesienia jakości naszych usług, nowinek technologicznych. Zarówno nasz sprzęt, jak i rodzaje używanych materiałów są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Jakość zależna jest od ceny, dlatego nigdy nie oszczędzamy, gdy jest możliwość osiągnięcia lepszych efektów za pomocą droższych rozwiązań.

 

· komfort nowoczesnych wnętrz

AGklinik to kompleks medyczny o najwyższym standardzie. Budynek kliniki jest nowoczesny i spełnia liczne wymagania, dzięki którym w jego wnętrzach mogą być przeprowadzane zabiegi laserowe oraz chirurgiczne. Komfort i pełny profesjonalizm kompleksu medycznego powodują, że siedziba AGklinik, mieszcząca się w samym sercu Warszawy, w jednym z najpiękniejszych zakątków Mokotowa, nie odstępuje poziomem od najlepszych światowych klinik. Aby jednak nie uległo to zmianie, potrzebne są ciągłe inwestycje i remonty.

 

· kompleksowość usług

Niektóre kliniki oferując promocyjne ceny, tak naprawdę rozbijają koszty. W przypadku zabiegów w AGklinik mają Państwo pewność, że przedstawiona przez nas cena obejmuje także koszty znieczulenia, wizyt kontrolnych i użytych materiałów (implantów, nici, wypełniaczy itp.).
Naszą klinikę tworzą specjaliści, dla których praca jest nie tylko pasją, ale całym życiem. Zaufanie, którym obdarzają nas nasi pacjenci jest dla nas bardzo ważne, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by usługi świadczyć na najwyższym możliwym poziomie. W przypadku tak specyficznej i delikatnej dziedziny, jak medycyna estetyczna, jesteśmy przekonani, że konkurencyjność cenowa nie jest odpowiednim kryterium wyboru miejsca zabiegu. Osobiście stawiamy na takie argumenty jak: doświadczenie, profesjonalizm, bezpieczeństwo i nowoczesność. Każdy z nich przemawia na naszą korzyść.

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu