Terapia komórkami macierzystymi

FILOZOFIA

Czas, kiedy nasza skóra jest gładka i napięta mija bardzo szybko. Zegar biologiczny tyka bez zatrzymania. Możemy jednak spowolnić jego działanie, a nawet cofnąć wskazówki.

 

Opis zabiegu

Osoby, które chcą poprawić sprężystość skóry mogą skorzystać z kilku metod proponowanych przez lekarzy w AGklinik. Każda z nich jest bezpieczna, skuteczna i przynosząca oczekiwane efekty. Wybór jednej z nich ustalany jest podczas konsultacji pacjenta z lekarzem, który wyjaśnia przebieg zabiegu oraz jego rezultaty.

 

Dowiedz się więcej

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. W chwili obecnej najskuteczniejszy zabieg z zakresu terapii regeneracyjnej – odmładzający skórę.

Ta nowoczesna terapia przy pomocy frakcji mezenchymalnej (SVF), przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na spektakularnych efektach leczenia, a w przypadku zabiegów medycyny estetycznej na naturalności.

 

∞ pacjent jest dawcą i biorcą – bez ryzyka powikłań,

∞ preparat przygotowany do regeneracji – odmłodzenia skóry, pochodzi z komórek macierzystych pacjenta (lekarz pobiera niewielką ilość tłuszczu, następnie pozyskuje frakcję komórek regeneracyjnych i podaje w miejsce zabiegowe),

∞ regeneruje, uelastycznia i zwiększa napięcie skóry czyli odmładza ją,

∞ zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania: około 2 godzin,

∞ zwykle wystarcza 1 zabieg.

 

PO ZABIEGU

∞ należy unikać promieni słonecznych,

∞ nie wskazane jest korzystanie z sauny i solarium,

∞ należy stosować kremy ochronne z filtrem.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Skóra twarzy – wiotkość skóry

∞ Oczy – pomarszczona skóra powiek

∞ Szyja – zmarszczki, wiotkość

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu