Fraxel laser frakcyjny eCO2

FILOZOFIA

Dojrzewanie to trudny okres dla wszystkich, tych co dojrzewają i tych, którzy im towarzyszą. Zmiany skórne towarzyszące temu procesowi bywają szpecące i mogą dostarczać wielu kompleksów.

Fraxel laser frakcyjny eCO2

Zakres zabiegów wykonywanych za pomocą lasera frakcyjnego eCO2 jest bardzo zróżnicowany. Każdy z nich przynosi spektakularne rezultaty w zakresie  fotoodmładzania, usuwania drobnych zmarszczek, blizn i przebarwień.

Laser frakcyjny CO2 firmy LUTRONIC to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tego typu laserów na świecie o wielu możliwościach działania.

Dowiedz się więcej

Wiele lat temu leczenie blizn potrądzikowych nie było możliwe. Do dziś można zobaczyć dorosłych ze śladami dojrzewania na twarzy. Kobiety mogą skorzystać z pomocy kosmetyków.

Dziś przychodzi z pomocą wszystkim, bez względu na wiek i płeć, a także charakter i rozległość zmian,  laseroterapia.

Laser frakcyjny eCO2 przywraca skórze jędrność. Dzięki skoncentrowanemu, punktowemu działaniu tego lasera, skóra wytwarza nowe struktury kolagenu. Laser, w sposób kontrolowany, uszkadza miejsce zabiegowe, a  podrażniona w ten sposób skóra generuje czynniki wzrostu, które prowadzą do bardzo szybkiej jej regeneracji i obkurczenia.

Ruchoma głowica lasera frakcyjnego eCO2 pozwala na zwiększenie możliwości jego działania, a także na bardzo precyzyjne dostarczenie energii w miejsce poddane zabiegowi.

∞ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym,

 

PO ZABIEGU

∞ należy stosować się do zaleceń lekarza.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Skóra twarzy – blizny

∞ Nos – drobne niedoskonałości

∞ Uda – Cellulit

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu