Fraxel laser frakcyjny eCO2

FILOZOFIA

Oczy szeroko otwarte. Pięknie wyeksponowane, podkreślone tylko naturalnym, delikatnym makijażem. Wypoczęte od poranka do wieczora.

 

Opis zabiegu

Zbyt duża ilość skóry na powiece górnej jest możliwa do usunięcia dzięki zastosowaniu kilku metod. Warto wspólnie z lekarzem wybrać tę najbardziej właściwą. Zabiegi laserowe polecane są zarówno do korekcji powiek górnych jak i dolnych.

 

Dowiedz się więcej

Fraxel laser frakcyjny eCO2

Zakres zabiegów wykonywanych za pomocą lasera frakcyjnego eCO2 jest bardzo zróżnicowany. Każdy z nich przynosi spektakularne rezultaty w zakresie fotoodmładzania, usuwania drobnych zmarszczek, blizn i przebarwień. Laser frakcyjny CO2 firmy LUTRONIC to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tego typu laserów na świecie o wielu możliwościach działania.

Zabieg przywraca skórze jędrność. Dzięki skoncentrowanemu, punktowemu działaniu tego lasera, skóra wytwarza nowe struktury kolagenu. Laser, w sposób kontrolowany, uszkadza miejsce zabiegowe, a  podrażniona w ten sposób skóra generuje czynniki wzrostu, które prowadzą do bardzo szybkiej jej regeneracji i obkurczenia.

Ruchoma głowica lasera frakcyjnego eCO2 pozwala na zwiększenie możliwość jego działania, a także na bardzo precyzyjne dostarczenie energii w miejsce poddane zabiegowi.

∞ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania zabiegu uzależniony jest powierzchni zabiegowej,

∞ najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie kilku zabiegów (do ustalenia z lekarzem), wykonywanych w odstępach 3-4 tygodniowych,

∞ skóra stopniowo po przeprowadzeniu serii zabiegów ulega wygładzeniu, poprawie napięcia oraz nabiera wyraźnie wyczuwalnej delikatności,

∞ po zabiegu może wystąpić nieznaczne zaczerwienienie, obrzęk czasami krwawienie jak również umiarkowane pieczenie lub swędzenie.

 

PO ZABIEGU

∞ nie należy moczyć obszaru zabiegu przez 24 godziny,

∞ od 2-go dnia utrzymywać skórę odpowiednio nawilżoną (nakładać na obszar zabiegu krem na bazie wazeliny kilka razy dziennie przez 3-5 dni),

∞ zaleca się stosowanie filtra słonecznego SPF 50,

∞ należy unikać kosmetyków zawierających alkohol przez co najmniej 14 dni,

∞ należy unikać intensywnego wysiłku sauny i solarium przez pierwszy tydzień po zabiegu.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Skóra twarzy – wiotkość

∞ Szyja – zmarszczki, wiotkość

∞ Policzki – zaburzony owal twarzy

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu