Terapia komórkami macierzystymi

FILOZOFIA

Oczy – źródło duszy – pod pomarszczoną skórą powiek są zmęczone i przygaszone. Makijaż szpeci, a nie upiększa. Młodzieńczość i ożywienie spojrzenia – z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

 

Opis zabiegu

Delikatna skóra powiek, chroniąca to co bardzo ważne – oczy, już około 30 roku życia zaczyna tracić swą jędrność i elastyczność. Problem dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Za taki stan rzeczy odpowiada styl życia, ale również genetyka.

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. W chwili obecnej najskuteczniejszy zabieg z zakresu terapii regeneracyjnej – odmładzający skórę. Ta nowoczesna terapia przy pomocy frakcji mezenchymalnej (SVF), przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na spektakularnych efektach leczenia, a w przypadku zabiegów medycyny estetycznej na naturalności.

Dowiedz się więcej

∞ pacjent jest dawcą i biorcą – bez ryzyka powikłań,

∞ preparat przygotowany do regeneracji – odmłodzenia skóry, pochodzi z komórek macierzystych pacjenta (lekarz pobiera niewielką ilość tłuszczu, następnie pozyskuje frakcję komórek regeneracyjnych i podaje w miejsce zabiegowe),

∞ regeneruje, uelastycznia i zwiększa napięcie skóry czyli odmładza ją ,

∞ zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania: około 2 godzin,

∞ zwykle wystarcza 1 zabieg.

 

PO ZABIEGU

∞ należy unikać promieni słonecznych,

∞ nie wskazane jest korzystanie z sauny i solarium,

∞ należy stosować kremy ochronne z filtrem.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Usuwanie kępek żółtych

∞ Szyja – zmarszczki, wiotkość

∞ Skóra twarzy – zmarszczki

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu