Fraxel laser frakcyjny eCO2

FILOZOFIA

Oczy – źródło duszy – pod pomarszczoną skórą powiek są zmęczone i przygaszone. Makijaż szpeci, a nie upiększa. Młodzieńczość i ożywienie spojrzenia – z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

 

Opis zabiegu

Delikatna skóra powiek, chroniąca to co bardzo ważne – oczy, już około 30 roku życia zaczyna tracić swą jędrność i elastyczność. Problem dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Za taki stan rzeczy odpowiada styl życia, ale również genetyka.

Dowiedz się więcej

Fraxel laser frakcyjny eCO2 

Zakres zabiegów wykonywanych za pomocą lasera frakcyjnego eCO2 jest bardzo zróżnicowany. Każdy z nich przynosi spektakularne rezultaty w zakresie fotoodmładzania, usuwania drobnych zmarszczek, blizn i przebarwień. Laser frakcyjny CO2 firmy LUTRONIC to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tego typu laserów na świecie o wielu możliwościach działania.

Zabieg przywraca skórze jędrność. Dzięki skoncentrowanemu, punktowemu działaniu tego lasera, skóra wytwarza nowe struktury kolagenu. Laser w sposób kontrolowany uszkadza miejsce zabiegowe, a  podrażniona w ten sposób skóra generuje czynniki wzrostu, które prowadzą do bardzo szybkiej jej regeneracji i obkurczenia.

Ruchoma głowica lasera frakcyjnego eCO2 pozwala na zwiększenie możliwość jego działania a także na bardzo precyzyjne dostarczenie energii w miejsce poddane zabiegowi.

∞ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym,

∞ sam zabieg trwa kilka minut,

∞ najlepsze rezultaty daje przeprowadzenie około 3 zabiegów, wykonywanych w odstępach 3-4 tygodniowych,

∞ skóra stopniowo po przeprowadzeniu serii zabiegów ulega wygładzeniu, poprawie napięcia oraz nabiera wyraźnie wyczuwalnej delikatności,

∞ po zabiegu występuje  zaczerwienienie, obrzęk czasami krwawienie jak również umiarkowane pieczenie lub swędzenie.

 

PO ZABIEGU

∞ nie należy moczyć obszaru zabiegu przez 24 godziny,

∞ od 2-go dnia utrzymywać skórę odpowiednio natłuszczoną i nawilżoną (nakładać na obszar zabiegu krem na bazie wazeliny kilka razy dziennie przez 3-5 dni),

∞ zaleca się stosowanie filtra słonecznego SPF 50,

∞ należy unikać kosmetyków zawierających alkohol przez co najmniej 14 dni,

∞ należy unikać intensywnego wysiłku sauny i solarium przez pierwszy tydzień po zabiegu.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Usuwanie kępek żółtych

∞ Szyja – zmarszczki, wiotkość

∞ Skóra twarzy – zmarszczki

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu