Terapia komórkami macierzystymi

FILOZOFIA

Plama plamie nie równa. Piegi, melasma czy plamy starcze postarzają bardziej niż zmarszczki. Cel to biel. Jasna skóra bez przebarwień!

 

Opis zabiegu

Przebarwienia to skutek nieprawidłowego wytwarzania i rozmieszczenia naturalnego pigmentu skóry – melaniny. Pojawiają się u 30% kobiet po 30. roku życia i aż u 90% po 50. roku życia, głównie w miejscach odsłoniętych, narażonych na działanie promieni słonecznych. Mogą mieć podłoże hormonalne lub być następstwem starzenia się skóry.

 

Dowiedz się więcej

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. W chwili obecnej najskuteczniejszy zabieg z zakresu terapii regeneracyjnej – odmładzający skórę.

Ta nowoczesna terapia, przy pomocy frakcji mezenchymalnej (SVF), przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na spektakularnych efektach leczenia, a w przypadku zabiegów medycyny estetycznej na naturalności.

∞ pacjent jest dawcą i biorcą – bez ryzyka powikłań,

∞ preparat przygotowany do regeneracji – odmłodzenia skóry, pochodzi z komórek macierzystych pacjenta (lekarz pobiera niewielką ilość tłuszczu, następnie pozyskuje frakcję komórek regeneracyjnych i podaje w miejsce zabiegowe),

∞ poprawia koloryt skóry i usuwa przebarwienia,

∞ regeneruje, uelastycznia i zwiększa napięcie skóry czyli odmładza ją,

∞ zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania: około 2 godzin,

∞ zwykle wystarcza 1 zabieg.

 

PO ZABIEGU

∞ należy unikać promieni słonecznych,

∞ nie wskazane jest korzystanie z sauny i solarium,

∞ należy stosować kremy ochronne z filtrem.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Skóra twarzy – skóra potrądzikowa z bliznami

∞ Nos – rozszerzone naczynka

∞ Oczy – pomarszczona skóra powiek

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu