Wypełnianie zmarszczek własną tkanką tłuszczową – microlipofiling SNIF

SNIF – INNOWACYJNY MIKROPRZESZCZEP TŁUSZCZU – TYLKO W AGKLINIK! WYKONUJEMY TEN ZABIEG JAKO PIERWSI I JEDYNI W POLSCE!

Wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczemMetoda SNIF

Metoda SNIF (z ang. Sharp Needle Intradermal Fat Grafting) to nowoczesna metoda wypełnienia zmarszczek i modelowania twarzy tkanką tłuszczową pacjentki za pomocą cieniutkich igieł 0,45-0,50mm – podczas gdy przy tradycyjnej metodzie stosuje się igły 1,2-2mm. Dzięki zastosowaniu cienkich igieł ból przy wkłuciu zredukowany jest do minimum. Innowacyjność metody polega na tym, że tłuszcz wstrzykujemy śródskórnie, podobnie jak wypełniacze, ale ponieważ jest to nasz własny materiał (biologicznie kompatybilny) nie wprowadzamy do organizmu żadnego ciała obcego, w związku z czym nie ma ryzyka wystąpienia objawów ubocznych, np.: uczuleń, stanów zapalnych, przeświecania wypełniacza przez skórę, itp., a efekt jest dużo bardziej naturalny i estetyczny. Dodatkowo metoda jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna, ponieważ nie musimy płacić za wypełniacz.

Zalety i efekty SNIF

Przy microlipofilingu komórki tłuszczowe są rozdrobnione nawet 100-krotnie bardziej w stosunku do tradycyjnego lipofilingu, dzięki czemu można traktować microlipofiling jako alternatywę kwasu hialuronowego. W związku z tym, możemy go stosować niemalże wszędzie. Maksymalne rozdrobnienie komórek tłuszczowych przy microlipofilingu sprawia, że efekt wypełnienia jest dużo bardziej naturalny i utrzymuje praktycznie permanentnie w porównaniu do tradycyjnego lipofilingu. Metoda mikroprzeszczepu SNIF gwarantuje dużo większą powierzchnię przylegania mikrodrobin tłuszczu. Dzięki specjalnej preparacji tłuszczu otrzymujemy materiał do iniekcji w konsystencji żelu kwasu hialuronowego, co daje nam precyzyjne wypełnienie i znacznie większy odsetek komórek, które wgoją się na stałe a to gwarantuje nam trwały efekt zabiegu. Microlipofiling możemy stosować jako alternatywę zabiegów wolumetrycznych twarzy zamiast wypełniaczy. Bardzo dobre efekty przynosi przy korekcie cieni pod oczami. Nie dość, że skóra staje się jasna, to można również uzupełnić niedobory tkanek, czyli tzw. dolinę łez. Zmarszczki zostają wypełnione, ale przede wszystkim poprawia się wygląd i napięcie skóry, co nadaje jej zdecydowanie młodszy wygląd. Zabieg nie pozostawia żadnych blizn, a bezpośrednio po zabiegu może wystąpić jedynie delikatne zasinienie, związane wyłącznie z użyciem igieł.

AGKlinik oferuje ten nowoczesny, sprawdzony, skuteczny i popularny w światowej medycynie estetycznej zabieg metodą SNIF jako jedyna klinika w Polsce.

Cena brutto: od 3690 zł – SNIF śródskórne mikroprzeszczepy tłuszczu

Cena brutto: 3690 zł – korekcja cieni pod oczami

Cena brutto: 4305 zł – modelowanie całej twarzy

Cena brutto: 4305 zł – powiększanie ust

Może Cię zainteresować: