Thread Lift – facelifting twarzy i szyi

Zmarszczki pojawiające się na twarzy i szyi to najbardziej widoczne, a tym samym najbardziej dokuczliwe oznaki starzenia się. Ostatnio w naszej ofercie pojawił się nowoczesny zabieg Thread Lift, który pozwala na facelifting i modelowanie twarzy oraz szyi bez użycia skalpela przy użyciu specjalnych nitek dających trwały efekt.

Procedura ta jest mało inwazyjna, a tym samym bezpieczna i komfortowa dla Pacjenta, z bardzo krótkim okresem rekonwalescencji.

Na co Thread Lift

Najczęściej za pomocą zabiegu ThreadLift podnosimy opadnięte policzki lub je uwypuklamy, kształtujemy owal twarzy, a także podnosimy brwi i powieki.

W ten sposób usuwane są też zmarszczki z czoła, zmarszczki mimiczne wokół oczu (tzw. kurze łapki) czy lwia zmarszczka powstająca między brwiami.

Natomiast w ramach liftingu szyi podciągamy obwisły podbródek, a także likwidujemy zmarszczki na szyi i dekolcie. Thread Lift to świetna alternatywa dla liftingu operacyjnego.

Jak wygląda lifting nitkowy

Do zabiegu techniką nitkową Thread Lift wykorzystywane są nici polipropylenowe, które wprowadzamy pod skórę za pomocą cienkich igieł.

Pozostają one pod skórą na stałe, dzięki czemu uzyskany efekt, a więc wymodelowanie kształtu twarzy i wygładzenie zmarszczek, jest permanentny.

Zabieg Thread Lift wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa do godziny.

W ciągu 2-3 dni po zabiegu znikają niewielkie siniaki w miejscach nakłuć, a Pacjent może powrócić do zwykłej aktywności.

Zalety ThreadLift™

Bezoperacyjny facelifting Thread Lift nie tylko przynosi natychmiastowy liftingujący efekt bezpośredni.

Również pośredni – poprzez pobudzenie produkcji kolagenu oraz stymulację odnowy skóry, których rezultaty w pełni widać po około 2 miesiącach.

Może Cię zainteresować: