Laserowe usuwanie znamion

laserowe usuwanie znamion

Znamię to inaczej zmiana na skórze, będąca skutkiem niedoboru albo nadmiaru jednego ze składników tkankowych.

Znamię bez względu na miejsce, w którym się znajduje, jest jednym ze wskazań do zabiegu Laserem Fraxel CO2. Oczywiście decyzję czy dane znamię na skórze kwalifikuje się do usunięcia laserem podejmuje lekarz po uprzedniej konsultacji i zbadaniu zmiany skórnej.

znamiona skórne brodawkowate

Laserowe usuwanie znamion skórnych obejmuje znamiona barwnikowe skóry, brodawkowate, naczyniowe, brodawki łojotokowe, czy znamiona wychodzące z gruczołów łojowych oraz potowych.

Sesje z użyciem tego nowoczesnego lasera mogą być wykonywane we wszystkich okolicach, w tym także: twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz każdego innego obszaru skóry, nie wyłączając nawet tak delikatnych miejsc jak powieki dolne i górne.

laser na znamię skórne

Do tej pory stosowanie konwencjonalnych laserów CO2 przynosiło poprawne efekty, choć powodowało u pacjentów ból podczas zabiegu, a ich użycie wymagało długiego okresu rekonwalescencji.

Podążając za nowinkami z dziedziny medycyny estetycznej AGklinik już od kilku lat z sukcesem stosuje dużo bardziej przyjazny pacjentom Laser Fraxel CO2.

usuwanie znamion na skórze

Jego użycie powoduje u pacjenta odczucie kłucia, które utrzymuje się na poziomie tolerowanym przez organizm człowieka, dlatego wystarcza jedynie znieczulenie w postaci maści lub środka doustnego.

Z kolei okres rekonwalescencji zmniejszył się do 2-3 dni.

Użycie Lasera Fraxel CO2 daje przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa, niemal całkowicie eliminując ewentualne skutki uboczne.

Może Cię zainteresować: