Jak zlikwidować sińce i worki pod oczami, usuwanie cieni

Usuwanie cieni pod oczamiCienie i worki pod oczami są zmorą dojrzałych kobiet, a nawet bardzo młodych dziewcząt. Dotychczas korekcja cieni wykonywana była z reguły przy użyciu implantów dostarczanych za pomocą iniekcji – najczęściej kwasu hialuronowego (w różnej postaci). Zdarza się również konieczność usunięcia prześwitującej przez skórę żyłki wokół powieki dolnej. Korzyści płynące z usunięcia cieni pod oczami to szybkie i spektakularne rezultaty, trwały efekt (po usunięciu żyłki znika cień) oraz odmłodzenie twarzy.

Metoda Microlipofiling SNIF
to rewolucyjna alternatywa usuwania cieni pod oczami dla kwasu hialuronowego.

AGKlinik, jako polscy prekursorzy w branży medycyny estetycznej, proponują nowoczesną, ekonomiczną oraz przynoszącą długotrwałe i naturalne efekty, rewolucyjną metodę SNIF. Dzięki niej możliwe jest pozbycie się cieni i zmarszczek wokół oczu raz na zawsze! Te delikatne i wrażliwe okolice są częstym utrapieniem dojrzałych, ale także młodych kobiet. Zmarszczki i cienie tworzące się w tych partiach twarzy znacząco dodają lat, a nawet systematyczne stosowanie drogich i specjalistycznych kremów nie przynosi oczekiwanych efektów zminimalizowania zmian. Zabieg proponowany przez AGKlinik jest skuteczny, a przy tym gwarantuje permanentny efekt osiągnięty w zaledwie 45 minut.

Cienie pod oczamiJak usunąć cienie pod oczami? Do tej pory było to możliwe dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym. Metoda SNIF, dzięki zastosowaniu bardzo cienkich igieł, pozwalających na nawet 100-krotnie drobniejsze rozbicie komórek tłuszczowych, stała się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zabiegów. Mikrodrobinki tłuszczowe pobrane z ciała pacjentki, są następnie wstrzykiwane śródskórnie w obszar docelowy igłami o grubości 0,45-0,50 mm (czyli około 3 razy cieńszymi od tych stosowanych na ogół). Miejsce pobierania jest znieczulone, więc ten etap zabiegu nie wiąże się z absolutnie żadnym bólem. Mikrodrobinki tłuszczu przylegają na stosunkowo dużej powierzchni, a ich rozmiar pozwala w pełni zminimalizować ryzyko powstawania grudek i dysproporcji. Zastosowanie wypełniacza w postaci tłuszczu pacjentki ma szereg zalet. Po pierwsze, materiał jest w 100% kompatybilny, więc nie ma żadnego ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej czy stanów zapalnych. Po drugie, można być pewnym, że wypełniacz nie będzie przeświecał przez skórę, co w przypadku okolicy oczu jest argumentem o wysokim priorytecie. Po trzecie, użycie własnego wypełniacza jest ekonomiczne i pozwala na odjęcie kosztów materiału potrzebnego podczas tradycyjnych zabiegów tego typu.

Worki pod oczami zostają zniwelowane, a twarz zyskuje odświeżony i naturalny wyraz. Na czym polega wyjątkowość metody SNIF? Podsumowując, chodzi o dwie fundamentalne wytyczne zabiegu:

  • użycie wypełniacza w postaci tłuszczu pacjentki
  • zastosowanie bardzo cienkich igieł, pozwalających na maksymalne rozdrobnienie komórek tłuszczowych i niemal całkowite wyeliminowania bólu wiążącego się z nakłuciami.

Usuwanie cieni pod oczami za pomocą metody SNIF nie pozostawia żadnych blizn. Jedyne zmiany to zasinienia wokół oczu, które ustępują w przeciągu tygodnia do dwóch tygodni po zabiegu. Zabieg usuwający cienie i zmarszczki wokół oczu jest zazwyczaj jednorazowy, czasami wymaga powtórzeń.

Obejrzyj zabieg usuwania cieni pod oczami poprzez przeszczep tłuszczu – microlipofiling – przeprowadzony przez doktora Adama Gumkowskiego w AGKlinik w Warszawie na potrzeby programu Klinika Urody w TVN Style, odcinek nr 9.

Cienie pod oczami - usuwanie

Może Cię zainteresować: