Porada dietetyka

Agnieszka Bandura jest dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem. Kluczowym elementem doboru odpowiedniej diety jest dostosowanie go do stylu życia, preferencji żywieniowych oraz aktualnych wyników badań. W swojej pracy prowadzi zarówno indywidualne konsultacje dla dorosłych i dzieci, jak i programy dla całych rodzin. Dieta nie może być obowiązkiem, a przyjemnością w poznawaniu nowych smaków.

Podstawową zasadą odpowiednio zbilansowanej diety jest dostarczanie w odpowiedniej ilości kalorii oraz składników odżywczych. Niezbędna w tym zakresie jest indywidualizacja potrzeb z uwagi na różne nawyki żywieniowe. W trakcie konsultacji układam plan diety, tak aby nie stanowiły wyzwania dla osoby, która chce pozbyć się dodatkowych kilogramów. Na pierwszej wizycie dokonujemy wspólnie badania składu ciała wraz z wywiadem o preferencjach żywieniowych. Wszelkie pomiary będą dokonywane i porównywane na każdej kolejnej wizycie.

Standardowy proces opracowywania planu i wdrożenia właściwych nawyków żywieniowych trwa około 3 miesiące. W trakcie konsultacji na bieżąco monitorujemy osiągane wyniki oraz układamy wspólnie plany żywieniowe na kolejne tygodnie. Rozpisanie diety to nie wszystko, kluczowa jest konsekwencja w jej stosowaniu. Pozbądź się kompleksów i dopracuj swoją wagę w AGklinik.

Dowiedz się więcej: dietetykbandura.pl

Może Cię zainteresować: