Powiększanie penisa

Stosowane dotychczas metody powiększania męskich narządów płciowych są metodami dość inwazyjnymi oraz skomplikowanymi, niosącymi pewne ryzyko niepowodzenia. Aktualnie wykorzystywana metoda iniekcji preparatu Macrolane (żelu kwasu hialuronowego, opartego na całkowicie bezpiecznej, opatentowanej technologii NASHA) czyni powiększanie penisa zabiegiem bezpiecznym i nie inwazyjnym.

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem organizmu, jest zatem doskonale przez niego akceptowany. Dzięki zabiegowi możemy uzyskać powiększenie penisa w obwodzie, uzyskując też efekt optycznego powiększenia całości. Co istotne efekt jest natychmiastowy. Należy jednak pamiętać, że kwas hialuronowy jest powoli wchłaniany przez organizm, dlatego też dla podtrzymania efektu należy zabieg powtarzać. Tempo wchłaniania jest sprawa indywidualną, zazwyczaj efekt utrzymuje się ok. 10 – 12 miesięcy.

Zabieg trwa 20-30 minut – w zależności od ilości wstrzykiwanego preparatu i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, po czym pacjent niemalże od razu może powrócić do codziennych obowiązków. Warto przypomnieć, że preparat nie jest pochodzenia zwierzęcego, nie wymaga wykonywania testów skórnych (jego cząsteczki nie są traktowane przez organizm jako ciała obce).

 

Może Cię zainteresować: