Ultraformer III

FILOZOFIA

Piękne uda – smukłe i gładkie. Bywają dane przez naturę. Jednak częściej to efekt diet i wysiłku fizycznego. Nie zawsze to połączenie daje spodziewane efekty. Wtedy naturze przychodzi z pomocą medycyna.

Ultraformer III – urządzenie wykorzystuje technologię HIFU (high intensity focused ultrasound – ultradźwięki o dużej intensywności)

 

Opisy zabiegów

Zbyt duża ilość skóry ud może być związana z wiekiem lub utratą dużej liczby kilogramów. Nadanie udom nowego kształtu jest możliwe dzięki chirurgii plastycznej, ale i nowoczesnej technologii. Obie metody są stosowane w AGklinik. Wybór jednej z nich ustalany jest z lekarzem.

Jedną z najlepszych terapii ujędrniających skórę ud jest zastosowanie  urządzeniem ULTRAFORMER III, które emituje fale ultradźwiękowe,  działające precyzyjnie na różnych poziomach skóry i tkanki podskórnej, a skóra pozostaje nienaruszona.

Dowiedz się więcej

Wszystko dzięki temu, że Ultraformer III jest wszechstronny. Bezpowrotnie likwiduje wiotką skórę ud i znakomicie ją uelastycznia.

∞ zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym,

∞ stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu,

∞ poprawia napięcie skóry,

∞ skóra odzyskuje jędrność i sprężystość,

∞ długotrwały efekt, widoczny po jednym zabiegu,

∞ maksymalny efekt widoczny po 2 miesiącach,

∞ czas zabiegu około 30 minut ,

∞ wykonywany przez cały rok.

 

PO ZABIEGU

∞ pacjent wraca do codziennego życia.

 

Można połączyć działanie obu urządzeń poprzez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej u pacjentów z problemem miejscowej otyłości (brzuch, boki, bryczesy, pośladki, uda czy ramiona) przy pomocy Scizer, a następnie ujędrnić skórę dzięki Ultraformer III.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Ramiona – zbyt duże

∞ Piersi – zmniejszenie

∞ Łydki – żylaki

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu