Terapia komórkami macierzystymi

FILOZOFIA

Dbamy o skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jakże często zapominamy o przedramionach, które szczególnie wiosną i latem są wizytówką ubraną w zwiewną sukienkę bez rękawów.

 

Opisy zabiegów

Medycyna regeneracyjna to nowa dziedzina medycyny, która opiera się na koncepcji, że lekarze mogą pomóc pacjentowi wykorzystując własne siły organizmu pacjenta do uzdrawiania się, a nie polegać wyłącznie na lekach lub inwazyjnych zabiegach chirurgicznych.

Dowiedz się więcej

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. W chwili obecnej najskuteczniejszy zabieg z zakresu terapii regeneracyjnej – odmładzający skórę. Ta nowoczesna terapia przy pomocy frakcji mezenchymalnej (SVF), przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na spektakularnych efektach leczenia, a w przypadku zabiegów medycyny estetycznej na naturalności.

∞ pacjent jest dawcą i biorcą – bez ryzyka powikłań,

∞ preparat przygotowany do regeneracji – odmłodzenia skóry, zawiera komórki macierzyste pacjenta (lekarz pobiera niewielką ilość tłuszczu, następnie pozyskuje frakcję komórek regeneracyjnych i wszczepia je  w miejsce zabiegowe),

∞ regeneruje, uelastycznia i zwiększa napięcie skóry czyli odmładza ją ,

∞ zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania: około 2 godzin,

∞ zwykle wystarcza 1 zabieg.

 

PO ZABIEGU

∞ należy unikać promieni słonecznych,

∞ nie wskazane jest korzystanie z sauny i solarium,

∞ należy stosować kremy ochronne z filtrem.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Skóra twarzy – przebarwienia

∞ Dłonie – starzenie skóry dłoni, przebarwienia

∞ Dekolt – starzenie skóry dekoltu, przebarwienia

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu