Terapia komórkami macierzystymi

FILOZOFIA

Dłonie to nasza metryka. Ale dziś metrykę można oszukać. Skóra dłoni regeneruje się wolno, szczególnie u osób starszych, jest również bardziej niż inne rejony ciała narażona na działanie czynników uszkadzających.

 

Opisy zabiegów

Za starzenie się skóry na dłoniach odpowiedzialne są nie tylko czynniki zewnętrzne. Skóra dłoni ma inną budowę niż skóra innych okolic naszego ciała. Ma cieńszą warstwę nawilżająco – natłuszczającą i jest bardzo płytko unaczyniona. Na szczęście  kilka zabiegów stosowanych w innych miejscach naszego ciała można wykorzystać do poprawy urody dłoni.

Dowiedz się więcej

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. W chwili obecnej najskuteczniejszy zabieg z zakresu terapii regeneracyjnej – odmładzający skórę.

Ta nowoczesna terapia przy pomocy frakcji mezenchymalnej (SVF), przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na spektakularnych efektach leczenia, a w przypadku zabiegów medycyny estetycznej na naturalności.

∞ pacjent jest dawcą i biorcą – bez ryzyka powikłań,

∞ preparat przygotowany do regeneracji – odmłodzenia skóry, zawiera  komórki macierzyste pacjenta (lekarz pobiera niewielką ilość tłuszczu, następnie pozyskuje frakcję komórek regeneracyjnych i podaje w miejsce zabiegowe),

∞ regeneruje, uelastycznia i zwiększa napięcie skóry czyli odmładza ją,

∞ zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania: około 2 godzin,

∞ zwykle wystarcza 1 zabieg.

 

PO ZABIEGU

∞ należy unikać promieni słonecznych,

∞ nie wskazane jest korzystanie z sauny i solarium,

∞ należy stosować kremy ochronne z filtrem.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Szyja – zmarszczki, wiotkość

∞ Dekolt – przebarwienia

∞ Oczy – pomarszczona skóra powiek

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu