Terapia komórkami macierzystymi

FILOZOFIA

Mówi się, że po wyglądzie dłoni można ocenić wiek człowieka.Zaburzona praca komórek barwnikowych skóry, dłonie narażone na działania niskich i wysokich temperatur, słońca, mrozu, wiatru, klimatyzacji, detergentów. Dłonie są cały czas w pracy. Dodajmy im młodości i witalności.

 

Opisy zabiegów

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. W chwili obecnej najskuteczniejszy zabieg z zakresu terapii regeneracyjnej – odmładzający skórę.

Nieinwazyjne metody usuwania przebarwień i zmian skóry dłoni dostępne są od niedawna. Terapia komórkami macierzystymi to nowoczesna i bezpieczna metoda, gdyż pacjent jest dawcą i biorcą – bez ryzyka powikłań.

Dowiedz się więcej

Ta nowoczesna terapia przy pomocy frakcji mezenchymalnej (SVF), przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na spektakularnych efektach leczenia, a w przypadku zabiegów medycyny estetycznej na naturalności.

∞ preparat przygotowany do regeneracji – odmłodzenia skóry, pochodzi z komórek macierzystych pacjenta (lekarz pobiera niewielką ilość tłuszczu, następnie pozyskuje frakcję komórek regeneracyjnych i podaje w miejsce zabiegowe),

∞ regeneruje, uelastycznia i zwiększa napięcie skóry czyli odmładza ją ,

∞ zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania: około 2 godzin,

∞ zwykle wystarcza 1 zabieg.

 

PO ZABIEGU

∞ należy unikać promieni słonecznych,

∞ nie wskazane jest korzystanie z sauny i solarium,

∞ należy stosować kremy ochronne z filtrem.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Przedramiona – starzenie skóry dłoni, przebarwienia

∞ Okolice oczu – zmarszczki – kurze łapki, lwia zmarszczka

∞ Laserowe usuwanie znamion

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu