Terapia komórkami macierzystymi

FILOZOFIA

Piękne korale lub naszyjnik wyglądają lepiej na ładnym tle. Co zrobić, gdy nasz dekolt ze względu na postarzoną skórę, nie jest pięknym tłem?

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. Ta nowoczesna terapia przy pomocy frakcji mezenchymalnej (SVF), przeznaczona jest dla wszystkich pacjentów, którym zależy na spektakularnych efektach leczenia, a w przypadku zabiegów medycyny estetycznej na naturalności.

 

Opis zabiegu

Skóra na dekolcie ma mało włókien kolagenowych, niewiele gruczołów łojowych i jest bardzo cienka. Należy o nią dbać co najmniej tak samo jak o skórę twarzy. Gdy zaobserwujemy niepokojące zmiany można zastosować nieinwazyjną metodę z użyciem Lasera PicoPlus lub terapię komórkami macierzystymi.

Terapia komórkami macierzystymi – naturalny eliksir piękna i młodości. W chwili obecnej najskuteczniejszy zabieg z zakresu terapii regeneracyjnej – odmładzający skórę.

Dowiedz się więcej

∞ pacjent jest dawcą i biorcą – bez ryzyka powikłań,

∞ preparat przygotowany do regeneracji – odmłodzenia skóry, pochodzi z komórek macierzystych pacjenta (lekarz pobiera niewielką ilość tłuszczu, następnie pozyskuje frakcję komórek regeneracyjnych i podaje w miejsce zabiegowe),

∞ regeneruje, uelastycznia i zwiększa napięcie skóry czyli odmładza ją,

∞ zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym,

∞ czas trwania: około 2 godzin,

∞ zwykle wystarcza 1 zabieg.

 

PO ZABIEGU

∞ należy unikać promieni słonecznych,

∞ nie wskazane jest korzystanie z sauny i solarium,

∞ należy stosować kremy ochronne z filtrem.

 

ZABIEGI POWIĄZANE

∞ Terapia regeneracyjna

∞ Skóra twarzy – Skóra potrądzikowa z bliznami

∞ Szyja – zmarszczki, wiotkość

 

Umów się na konsultację!

Rezerwacja terminu