dr Adam Gumkowski

Start / O nas / Personel / dr Adam Gumkowski
gumkowski

Dr Adam Gumkowski – specjalista II stopnia chirurgii ogólnej – w 2009 roku w Cambridge zdał egzamin z zakresu chirurgii estetycznej. Jest członkiem International Board of Cosmetic Surgery (Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Kosmetycznej), European Academy of Cosmetic Surgery oraz International Society of Lipolysistherapy. Od 1992 roku zajmuje się chirurgią estetyczną. Specjalizuje się w zabiegach mało inwazyjnych: w szczególności modelowania sylwetki za pomocą liposukcji, przeszczepów własnej tkanki tłuszczowej w dowolne miejsce ciała oraz w zabiegach bezbliznowego podnoszenia i powiększenia piersi.

Jako pierwszy w Polsce chirurg w zakresie chirurgii estetycznej i certyfikowany członek International Board of Cosmetic Surgery (IBCS) przeprowadza zabiegi podniesienia piersi za pomocą siatki, szkoli lekarzy w zakresie implantacji nici wchłanialnych i niewchłanialnych w celu podniesienia twarzy i szyi oraz obsługi laserów.

Uzyskanie specjalizacji chirurgii estetycznej w Stowarzyszeniu oznacza dla pacjentów AGklinik gwarancję najwyższych standardów opieki i usług z zakresu chirurgii estetycznej. Dla dr Gumkowskiego jest to istotny moment w karierze zawodowej, obligujący do dalszego rozwoju oraz promocji zasad etyki Stowarzyszenia w Polsce.

Dr Gumkowski uzyskał wiele prestiżowych tytułów i dyplomów, ukończył specjalistyczne kursy, jak m.in. II International Course Advances of Plastic and Aesthetic Surgery w Barcelonie, Advance International Course of Aesthetic Surgery w Rzymie, II International Course of Rhinoplastia w Madrycie i wiele innych. Uczestniczy w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje i przenosi swoje doświadczenia szkoląc lekarzy w Polsce i za granicą.

Dr Adam Gumkowski jest wśród najlepszych specjalistów pracujących na laserach Lutronic

Zadzwoń:    Dla sieci T-mobile   Pozostałe sieci