Najnowsze osiągnięcia chirurgii kosmetycznej

W dniu 19.02.2013 w AGKlinik odbyła się konferencja prasowa dotycząca najnowszych osiągnięć w dziedzinie chirurgii kosmetycznej. Tematem przewodnim było nieinwazyjne odmładzanie twarzy za pomocą trzech metod, Microlipofiling SNIF, Threadlift i Minibotoxu, które zostały przedstawione na ostatnim kongresie w Monachium.

Podczas konferencji założyciel Kliniki, dr Adam Gumkowski, pierwszy w Polsce specjalista z dziedziny chirurgii kosmetycznej, opowiedział o wszystkich trzech metodach. Okazało się, że wcale nie potrzebujemy operacyjnego liftingu, by wyglądać młodo i pięknie. Wystarczy Microlipofiling czyli mikro przeszczep własnego tłuszczu tzw. SNIF, który podajemy śródskórnie jak wypełniacz, Mini botox, który różni się od tradycyjnego doskonałym, naturalnym rezultatem bez efektu sztuczności na twarzy, a w przypadku radykalnej zmiany – Threadlift – lifting wykonywany nićmi polipropylenowymi, których wyjątkowość polega na tym, że zabieg jest szybki, skuteczny i co najważniejsze – nie odczuwamy praktycznie żadnego bólu.

Na konferencji pojawiły się gwiazdy, które okazały duże zainteresowanie mało inwazyjnymi metodami odmładzania twarzy – Anna Popek, Lidia Kopania, Laura Łącz, Angelika Piechowiak i Omena Mensaah.

Wszelkich informacji na temat konferencji udzielą:

  • Ewa Siedlecka, tel.: + 48 502 066 614, tel.: + 48 503 055 251, e-mail: ewa.siedlecka@espr.pl
  • Paulina Korgol, tel.: +48 730 802 500, e-mail: paulina.korgol@espr.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konferencji!

Może Cię zainteresować: