Liposukcja jest zabiegiem modelującym sylwetkę, który cieszy się ogromną popularnością. Pomaga on w szybki i spektakularny sposób diametralnie odmienić sylwetkę Pacjenta. Celem zabiegu jest usunięcie tkanki tłuszczowej z wybranych okolic ciała, co nadaje sylwetce odpowiednie proporcje. Jest to też doskonałe rozwiązanie stosowane w okolicach, gdzie odkładająca się tkanka tłuszczowa jest odporna na odchudzanie czy ćwiczenia fizyczne.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii niezwykłych efektów uzyskanych w trakcie zabiegów liposukcji przeprowadzanych w naszej Klinice.

W naszej ofercie dostępna jest liposukcja klasyczna, ale też ta wykorzystująca laser. Nasi Pacjenci skorzystać mogą z nowoczesnego rozwiązania jakim jest liposukcja laserowa wykonywana laserem Nd:YAG AccuSculpt™. Każdy rodzaj liposukcji opiera swe działanie o inny czynnik sprawczy, jednak celem wszystkich jest ukształtowanie ciała zgodnie z oczekiwaniami Pacjenta.

Liposukcja poprzedzana jest konsultacją lekarską, podczas której Pacjent poznaje najważniejsze informacje dotyczące przebiegu zabiegu, a także efektów, jakich się może po nim spodziewać. Długość trwania zabiegu odsysania tłuszczu zależy od wybranej metody jego przeprowadzenia, a także od obszaru ciała poddawanego interwencji. Powrót do codziennych czynności zajmuje kilka dni, jednak jeszcze przynajmniej przez miesiąc trzeba nosić specjalne ubranie uciskowe.

Liposukcja jest zabiegiem, który nie tylko wymodeluje naszą sylwetkę, ale poprawi również naszą samoocenę i pewność siebie.

Więcej informacji na temat liposukcji klasycznej oraz lipolizy laserowej.

Może Cię zainteresować: