W ostatnich latach wzrasta popularność zabiegów ginekologii estetycznej, które mają na celu poprawę wyglądu oraz funkcjonalności kobiecych narządów intymnych. Największym zainteresowaniem cieszy się labioplastyka, czyli zmiana kształtu i wielkości warg sromowych większych oraz mniejszych. Efekty przeprowadzanych w AGklinik zabiegów mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii.

Jest to zabieg przeznaczony dla kobiet, które zmagają się z za dużymi, zbyt małymi, zdeformowanymi lub asymetrycznymi wargami sromowymi. Jest to nie tylko problem estetyczny, który znacząco wpływa na samopoczucie kobiety oraz jej pewność siebie, ale często wiąże się też z podrażnieniami związanymi z aktywnością fizyczną czy noszeniem obcisłych ubrań, a także wpływa na jakość doznań w trakcie współżycia z partnerem.

Plastyka warg sromowych to zabieg, w którego trakcie może mieć miejsce interwencja chirurgiczna, a także liposukcja czy wypełnienie wybranej okolicy tkanką tłuszczową pobraną z innej części ciała lub wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Lekarz stosuje różnorodne metody, które pozwalają uzyskać praktycznie dowolny oczekiwany efekt estetyczny i w pełni zadowalający efekt funkcjonalny.

Przed zabiegiem nasi specjaliści przeprowadzają konsultację z Pacjentką, a także zlecają niezbędne badania, a więc morfologię, poziom cukru oraz określenie grupy krwi. Badany jest też antygen HBS, HCV i HIV. Po zabiegu kobieta pozostaje w Klinice na 1 dzień, zaś do codziennej aktywności powraca po około tygodniu. Całkowita sprawność seksualna osiągana jest po około miesiącu.

Więcej informacji na temat zabiegu labioplastyki.

Może Cię zainteresować: